МЕЖДУНАРОДНО ВИСШЕ БИЗНЕС УЧИЛИЩЕ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

МЕЖДУНАРОДНО ВИСШЕ БИЗНЕС УЧИЛИЩЕ

Специалност: Бизнесадминистрация, I поток, град Ботевград
 
ИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Основи на правото

Go down 
+9
silenosss
Калоян
eli78
Iliqnka
Zornica
kalin
Стефан
Bubeto
veni
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
moni
Любопитен
Любопитен



Брой мнения : 14
Join date : 01.10.2009
Age : 39
Местожителство : Montana

Основи на правото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Основи на правото   Основи на правото - Page 2 I_icon_minitimeСря Окт 28, 2009 1:56 pm

I az imam 2.Za6toto tj ne si zadade pravilno temata. Bjx vav vtorata grypa,ako njkoi e bil tam i ima predstava.
Върнете се в началото Go down
yana
Любопитен
Любопитен
yana


Брой мнения : 10
Join date : 27.10.2009
Age : 38
Местожителство : София

Основи на правото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Основи на правото   Основи на правото - Page 2 I_icon_minitimeПет Окт 30, 2009 10:32 am

Аз бях във втора група...даде норм.актове и сделки /под сделки разбирам същност и видове/, но подозирам, че под СДЕЛКИ уважаемата Цакова е имала впредвид и нищожност , унищожаемост и т.н...все неща, които са като отделен въпрос в конспекта. Както и да е, всички сме недоволни от изпита, майната му взехме го Wink Сега някой ще ме светне ли дали има хора, които са получили отговор от Забунов?
Върнете се в началото Go down
moni
Любопитен
Любопитен



Брой мнения : 14
Join date : 01.10.2009
Age : 39
Местожителство : Montana

Основи на правото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Основи на правото   Основи на правото - Page 2 I_icon_minitimeПет Окт 30, 2009 2:25 pm

No to4no 1vij vapros ni e gre6en,za6toto az pisax samo za nego,no se okaza,4e ne e bilo tova.Tj prodiktyva Uridi4eski aktove, i vs. re6ixme,4e e normativni aktove. Znae li njkoi koj e vsa6nost? Ako njkoi znae,4e my e vjrna da kaze kakvo e pisal? Lubopitna sam da razbera kakvo e imala v predvid. Wondering
Върнете се в началото Go down
yana
Любопитен
Любопитен
yana


Брой мнения : 10
Join date : 27.10.2009
Age : 38
Местожителство : София

Основи на правото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Основи на правото   Основи на правото - Page 2 I_icon_minitimeСъб Окт 31, 2009 4:00 am

Не знам...едно момиче нали я попита под юридически да разбираме нормативни актове ли и тя отговори с ДА...няма смисъл да говорим повече по тази тема, взехме изпита, 3-ка, 3-ка...яд ме е, но това е положението за жалост Razz
Върнете се в началото Go down
Стефан
Новак
Новак
Стефан


Брой мнения : 6
Join date : 22.10.2009
Age : 35
Местожителство : Sofiq

Основи на правото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Основи на правото   Основи на правото - Page 2 I_icon_minitimeНед Ное 01, 2009 11:13 am

И аз имам 3 -ка , честно да кажа доволен съм ,че го взех! Бях много отрицателно настроен за този изпит и много се радвам ,че го взех. peace
Сега е наред микроикономиката ,но там вече само и единствено късмет ще ми помогне да го мина , просто положението там не е ужас а направо ужасТ ако ме разбирате!!! money Sad
Върнете се в началото Go down
liliya
Любопитен
Любопитен
liliya


Брой мнения : 10
Join date : 24.10.2009
Age : 38
Местожителство : sofiq

Основи на правото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Основи на правото   Основи на правото - Page 2 I_icon_minitimeПет Ное 06, 2009 8:52 am

i az pisah mn,no imam 4...pak e ne6to,a?minah go ,tova e vajno....uspeh utre
Върнете се в началото Go down
vu4kov
Новак
Новак



Брой мнения : 1
Join date : 29.10.2009

Основи на правото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Основи на правото   Основи на правото - Page 2 I_icon_minitimeСъб Ное 07, 2009 4:33 pm

еххх Sad

като чета тези коментари и някак ми става гузно, че имам 6 за написана има няма 1 страница
Върнете се в началото Go down
moni
Любопитен
Любопитен



Брой мнения : 14
Join date : 01.10.2009
Age : 39
Местожителство : Montana

Основи на правото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: основи на правото   Основи на правото - Page 2 I_icon_minitimeНед Ное 08, 2009 12:54 pm

Би ли ми продал някой учебника си по право на Колев, на половин цена. udivitelen Ще съм много благодарна. Exclamation
Върнете се в началото Go down
Zornica
Администратор
Zornica


Брой мнения : 78
Join date : 20.09.2009
Age : 33

Основи на правото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Основи на правото   Основи на правото - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 10, 2009 10:58 am

А знаете ли кога ще ни нанесе оценките ? Smile
Върнете се в началото Go down
https://ba11.bulgarianforum.net
moni
Любопитен
Любопитен



Брой мнения : 14
Join date : 01.10.2009
Age : 39
Местожителство : Montana

Основи на правото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Основи на правото   Основи на правото - Page 2 I_icon_minitimeСря Ное 11, 2009 7:42 am

Moze i v y4eben otdel da gi nanesat Razz
Върнете се в началото Go down
Zornica
Администратор
Zornica


Брой мнения : 78
Join date : 20.09.2009
Age : 33

Основи на правото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Основи на правото   Основи на правото - Page 2 I_icon_minitimeСря Ное 11, 2009 8:28 am

Мерси, Мони ! tanc
Върнете се в началото Go down
https://ba11.bulgarianforum.net
moni
Любопитен
Любопитен



Брой мнения : 14
Join date : 01.10.2009
Age : 39
Местожителство : Montana

Основи на правото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Основи на правото   Основи на правото - Page 2 I_icon_minitimeСря Ное 11, 2009 12:37 pm

Моля Exclamation
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Основи на правото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Основи на правото   Основи на правото - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Основи на правото
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» За самостоятелната работа по Основи на управлението

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
МЕЖДУНАРОДНО ВИСШЕ БИЗНЕС УЧИЛИЩЕ :: Архив-
Идете на: